صفحه اخبار

رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار رئيس جمهور پاكستان:
دشمن واقعي وحدت ملي پاكستان، آمريكاست

حضرت آيت‌ا... خامنه‌اي در ديدار رئيس جمهور پاكستان و هيأت همراه با اشاره به مشتركات ديني، تاريخي و فرهنگي دو كشور، ملت پاكستان را ملتي بزرگ و داراي سابقه مبارزه طولاني و عميق خواندند و تأكيد كردند: مردم پاكستان، ملتي معتقد به اسلام هستند و هرگونه پيشرفت و موفقيت پاكستان، مايه خرسندي جمهوري اسلامي ايران است.

ايشان افزودند: در مبارزات طولاني مردم پاكستان، شخصيت‌هايي همچون محمدعلي جناح و اقبال لاهوري درخشيدند و ويژگي بارز اين مبارزات، تمسك مردم پاكستان به اسلام بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامي خاطرنشان كردند: تنها راه نجات مردم پاكستان از مشكلات و رنج‌هاي كنوني نيز ادامه تمسك به اسلام و معارف اسلامي است.

حضرت آيت‌ا... خامنه‌اي با اشاره به تهديد آشكار وحدت ملي و ارضي پاكستان از جانب برخي دشمنان، تأكيد كردند: دشمن واقعي مردم پاكستان و وحدت ملي اين كشور، غربي‌ها و در رأس آن آمريكا هستند.

ايشان اظهار اميدواري كردند: خداوند متعال هرچه زودتر شر دشمنان ملت پاكستان را از اين كشور كوتاه كند.

در اين ديدار، آقاي آصف علي زرداري با اظهار خرسندي فراوان از ديدار مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامي به فاصله كوتاهي از ديدار قبلي گفت: اعتقاد به خداوند و تمسك به اسلام زمينه‌ساز پيشرفت انسان و رهايي او از مشكلات خواهد بود.

وي با اشاره به مبارزات ملت ايران و ايستادگي آن‌ها در مقابل فشارها، خاطرنشان كرد: كشور و ملت ايران الگويي براي ايستادگي و حركت در مسير پيشرفت است.

حضرت آيت‌ا... مکارم شيرازي:
نبايد ارزش هاي ديني را فدا کرد

حضرت آيت‌ا... مکارم شيرازي در جمع اعضاي هيأت علمي همايش بين‌المللي گردشگري ديني و توسعه فرهنگ زيارت در حرم مطهر رضوي اظهار داشت: نه‌ تنها نبايد ارزش‌هاي ديني را فداي درآمدها کرد که در مواقعي هم براي حفظ ارزش‌ها ضروري است‌ درآمدها را فداي ارزش‌ها کنيم.

به گزارش «مهر»، ايشان گردشگري را داراي ابعاد مختلفي از جمله اقتصادي، فرهنگي و سياسي برشمرد و خاطرنشان کرد: از نظر اقتصادي هر کشوري بر اساس منابعي که دارد مرکز جلب توجه گردشگر است و از نظر سياسي، بسياري از کشورها از گردشگري براي پيش‌برد اهداف خود استفاده مي‌کنند.

حضرت آيت‌ا... مکارم شيرازي با اشاره به جاذبه‌هاي مهم مذهبي از جمله بارگاه نوراني حضرت رضا(ع) در مشهد مقدس، حرم مطهر حضرت معصومه(س) در قم و حرم حضرت احمد بن موسي(ع) در شيراز گفت: اين اماکن مذهبي براي جهانيان ارزشمند است و مي‌توانيم زمينه حضور گردشگران زيادي را در اماکن مذهبي کشورمان فراهم کنيم.

ايشان افزود: از طريق رسانه‌ها، صدا وسيما، منابر، سخنراني علماي اسلام و روش‌هاي ديگر مي‌توان گردشگري را نشر داد و گردشگري سالم را جايگزين گردشگري ناسالم کرد. اين مرجع تقليد تأکيد کرد: گردشگري و حضور گردشگران فرصت خوبي است تا فرهنگ انقلاب اسلامي را به کشورهاي ديگر صادر کنيم و بايد از اين فرصت به وجود آمده به نفع انقلاب اسلامي استفاده شود.

رئيس مجلس خبرگان رهبري:
کلام مقام معظم رهبري، فصل الخطاب است

آيت‌ا... محمدرضا مهدوي كني، رئيس مجلس خبرگان، در هفتمين همايش بين‌المللي دكترين مهدويت گفت:

قواي مختلف نظام اسلامي بايد با هم مرابطه داشته باشند و در صورت بروز اختلافات به رهبري مراجعه كنند و كلام او را فصل ‌الخطاب‌ بدانند.

آيت‌ا... مهدوي كني نظام حاكم بر كشور را بهترين نظام ميان نظام‌هاي مردمي جوامع بشري دانست و افزود: نظام ما هم مورد قبول مردم است و هم مورد تأييد و پذيرش حضرت ولي‌عصر(عج)؛ پس ما بايد با برادري، مجاهده و تبعيت از رهبري، نظام را حفظ كنيم تا در زمره منتظران واقعي حضرت ولي‌عصر(عج) قرار گيريم.

وي‌ خاطرنشان كرد: دنيا ‌در‌ موقعيت خاصي قرار گرفته است و همه مردم در سطح جهان در جست‌وجوي حكومت عادلانه‌ هستند؛ اين امر دليل بر منتظر بودن آنان است. اين انقلاب، سهمي اساسي در اين حركت داشته‌ و چه بخواهند و چه نخواهند، اين حركت متأثر از حركت اسلامي و ولايي ماست.

عضو مجلس خبرگان:
همان ولايت اميرالمؤمنين(ع) را براي ولي فقيه قائل هستيم

آيت‌ا... محمد مؤمن طي سخناني در هفتمين همايش بين الملي دکترين مهدويت با اشاره به آيه «يا ايها الرسول بلغ ما انزل اليك من ربك» گفت: مقصود از «بلغ ما انزل اليك من ربك» همان ولايت اميرالمؤمنين علي(ع) است، پس بر عهده نبي اكرم(ص) بوده است كه اختيارمندي و ولايت حضرت علي(ع) را به مردم ابلاغ كند.

عضو شوراي عالي حوزه علميه قم در ادامه افزود: ولايت علي(ع)، امري است كه از سوي خدا آمده است و در عصر غيبت، ما همين ولايت را براي ولي فقيه يعني همان مجتهد جامع الشرايط داريم.

به حد نصاب نرسيدن جلسات طرح نظارت بر نمايندگان مايه تأسف است

‌ نماينده مردم اصفهان و عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به شاخص‌هاي گفتمان اصولگرايي گفت: از گذشته چهار اصل در جمع اصولگرايان وجود داشت و فقط عده‌اي كه اين اصول 4گانه را قبول داشته باشند، مي‌توانند در دايره اصولگرايي حضور داشته باشند و اصولگرا و خودي ناميده شوند؛ اين‌ها همان اصول چهارگانه انقلاب اسلامي يعني اسلام، انقلاب، ولايت و رهبري است.

نيره اخوان در بيان ‌اصلي‌ترين شاخصه‌هاي گفتمان اصولگرايي اظهار داشت: ولايت پذيري عملي و عدالت‌محوري، شاخصه‌هاي اصلي گفتمان اصولگرايي است.

نماينده مردم اصفهان در گفت‌وگو با فارس با انتقاد از برخي نمايندگان گفت: برخي ادعاها فقط حرف است؛ چرا كه طرح نظارت بر نمايندگان، اينقدر مورد تعلل واقع شده و حتي جلسات كميسيون ويژه رسيدگي به طرح‌ به حدنصاب نمي‌رسد و اعضاي كميسيون در جلسات شركت نمي‌كنند.

اخوان ادامه داد: به حد نصاب نرسيدن جلسات رسيدگي به طرح نظارت بر نمايندگان، مايه تأسف است.

نادر طالب زاده:
موج بيداري اسلامي تعادل آمريکايي ها را به هم زده است

نادر طالب زاده در دومين روز از همايش دکترين مهدويت، ايدئولوژي جمهوري اسلامي ايران را با ساير کشورهاي اسلامي متفاوت دانست.

وي با بيان اين‌که دشمن و غرب از تفکر انقلاب اسلامي و شخص مقام معظم رهبري هراس دارند گفت: از زمان انتخاب رهبر معظم انقلاب به‌عنوان ولي فقيه، رسانه‌هاي غربي سعي کردند ايشان را به صورت گسترده سانسور کنند و حتي پنج دقيقه از صحبت‌هاي ايشان را به صورت کامل پخش نکرده‌اند.

به گزارش «رسا» طالب‌زاده افزود: تنها در فتنه سال 88 که مقام معظم رهبري خطبه‌هاي نماز جمعه را ايراد مي‌کردند، به اين دليل که تصور مي‌کردند اتفاقي در اين مراسم خواهد افتاد، چندين شبکه به صورت زنده خطبه‌هاي نماز جمعه ايشان را پخش کردند.

وي با بيان اين‌که عرفان انقلاب اسلامي با وجود مقام معظم رهبري زنده است،، فتنه سال 88 را يک فتنه و خطر بسيار بزرگ براي نظام اسلامي توصيف و تصريح کرد: ما بزرگ‌ترين بحران را پشت سر گذاشته ايم و اگر اين اتفاق در کشور ديگري اتفاق مي‌افتاد، سقوط کرده بود.

طالب زاده با بيان اين‌که امروز حفظ نظام اسلامي از همه مسائل مهم تر است، خواستار توجه بيش از پيش مسؤولان به تامين رفاه مردم شد.

پيامد برخورد نكردن با آقازاده «لوس بي سواد»

يک فعال سياسي و فرهنگي گفت: به نظر من جوان و جواني يك فرصت براي ذخيره‌سازي بسياري از چيزها مانند معنويت، ملكات انساني و اخلاقي، بنيه جسمي و بدني، ذخيره دانش، بينش و مهارت است‌ كه در قالب خواسته رهبري از جوانان مبني بر ‌تحصيل، تهذيب و ورزش‌ متجلي شده است.

ميثم نيلي در برنامه «ديروز امروز فردا» افزود: اگر اميد و اعتماد در جوانان و مردم ايجاد شود موجب ايجاد تحرك، كار، پويايي و نشاط مي‌شود؛ اما اگر مردم احساس كنند يك آقازاده لوس كه نه سواد دارد و نه عرضه كار، همه نوع کاري انجام دهد و دستگاه‌ها نتوانند با وي برخورد كنند، موجب مي‌شود كه روحيه و اعتماد جوانان كم شود.

ناوشكن هاي ارتش به اقيانوس اطلس مي روند

امير حبيب‌ا... سياري فرمانده نيروي دريايي ارتش‌، با اشاره به ماموريت‌هاي ناوگروه‌ها و زيرسطحي‌هاي ارتش در آب‌هاي آزاد و بين‌المللي، اظهار داشت: حضور در درياي مديترانه، كانال سوئز، جنوب اقيانوس هند و درياهاي آزاد همچنان در دستور كار اين نيرو قرار دارد.

سياري در گفتگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس همچنين از برنامه نيروي دريايي ارتش براي اعزام ناوگروه به اقيانوس اطلس خبر داد و افزود: در صورت تصويب نهايي، ناوگان دريايي ارتش به اقيانوس اطلس اعزام خواهند شد.

وي در ادامه به موضوع تجهيز شناورها به تسليحات موشكي مناسب اشاره كرد و گفت: هر يگان شناور در حوزه مسؤوليت و مأموريت خود با توجه به نوع مأموريتي كه به آن‌ها محول شده، داراي تسليحات خاصي هستند.

فرمانده نيروي دريايي ارتش تصريح كرد: موشك سطح به سطح نور، يكي از تسليحاتي است كه بر روي شناورهاي داراي مأموريت دوربرد نصب شده است.

معاون وزير بهداشت درباره عدم پذيرش طلبه ناهي از منکر به مجلس فراخوانده شد

رئيس كميسيون بهداشت مجلس گفت: طبق قانون تمام بيمارستان‌هاي دولتي و خصوصي موظفند بيماران اورژانسي را كه حيات آن‌ها در خطر است بدون هر گونه چشمداشت مالي و درخواست وجه بي درنگ پذيرش كنند و بعد از ثابت شدن علايم حياتي و رفع خطر مرگ در صورتي كه امكان ادامه درمان در آن بيمارستان نباشد زمينه لازم را براي انتقال بيمار به بيمارستان‌هاي ديگر اعم از دولتي و خصوصي فراهم كنند.

حسينعلي شهرياري در گفت‌و‌گو با فارس ادامه داد: به طور حتم اتفاقي كه براي طلبه جوان ناهي از منكر بعد از مضروب شدن با چاقو و خونريزي افتاده و عدم پذيرش وي در تعدادي از بيمارستان‌هاي تهران تخلف آشكار از قانون است و به همين علت معاون درمان وزارت بهداشت براي پاسخگويي در اين زمينه به مجلس فراخوانده شده و بايد در جلسه اضطراري و فوق العاده كميسيون بهداشت در اين زمينه توضيح دهد.

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا قانون، مجازات اين تخلف آشكار را تعيين كرده است، گفت: در قانون مجازات آن تعيين نشده است اما وزارت بهداشت بايد در حد اختياراتش اشد مجازات را براي تمام مسوولان شيفت اين بيمارستان‌ها اعم از مديريت بيمارستان، پزشك، پرستار و مسوول پذيرش در نظر بگيرد.

شهرياري در پاسخ به اين پرسش كه آيا اشد مجازات، اخراج متخلفان است؟ گفت: نه! وزارت بهداشت نمي‌تواند نيروهاي رسمي را اخراج كند اما مي‌تواند آن‌ها را به كميته رسيدگي به تخلفات اداري معرفي و با آن‌ها برخورد قانوني كند علاوه بر آن قوه قضاييه نيز مي‌تواند با وجود شاكي خصوصي يا حتي غير از آن با متخلفان برخورد شديدتري داشته باشد.

متكي:
به اظهارات هاشمي رفسنجاني پاسخ خواهم داد

منوچهر متكي وزير خارجه سابق كشورمان در گفتگو با فارس درباره اظهارات هاشمي رفسنجاني كه به انتقاد از سياست خارجي دولت نهم و دهم پرداخته بود گفت: در فرصت مناسبي درباره آن صحبت خواهم كرد.

هاشمي رفسنجاني در گفت‌وگو با سايت «ديپلماسي ايراني» درباره سياست خارجي‌ جمهوري اسلامي ايران در دولت نهم و دهم با بيان اين‌كه «رويه فعلي مطلوب نيست»، گفته بود: مسؤولان فعلي در زبان و گفتار، جلوتر از دولت‌هاي قبلي پيش رفته‌اند.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام همچنين درباره مذاكره با آمريكا اظهار داشته بود كه «من فكر مي‌كنم الان كاملاً مي‌توان در شرايط مساوي و با رعايت احترام متقابل با آمريكا مذاكره كرد».

اذعان يک هفته نامه امريکايي:
ايران از چند جبهه در حال پيروزي بر آمريكاست

هفته نامه آمريكايي هيومن ايونتس با تاکيد بر اين‌که آمريكا در حال باختن جنگ به ايران در چند جبهه است، نوشت: سياست نادرست باراك اوباما در قبال ايران، به منافع سياسي و اقتصادي و امنيتي آمريكا در خاورميانه و دنيا خسارت مي‌زند. او بايد از خواب بيدار شود و اين واقعيت را درك كند كه ايران در حال برنده شدن در جبهه مذاكرات، تحريم‌ها و انقلاب‌هاي عربي است.

نشريه آمريكايي‌ با اشاره به گسترش نفوذ ايران در كشورهاي آمريكاي لاتين تصريح كرد: ايران تحريم‌ها را دور زده و از جمله توان هسته‌اي و موشكي خود را توسعه داده است. اكنون موشك‌هاي دوربرد در اختيار حزب ا... و حماس قرار دارد. بهار عربي هم فرصت ديگري در اختيار ايران گذاشته است. كشورهاي منطقه، آمريكا را در حال خروج از منطقه مي‌بينند در حالي كه شاهد قدرت گرفتن ايران و گسترش نفوذ آن هستند. ما داريم جنگ را به ايران مي‌بازيم.

نسخه جديد بخش جستجوي سايت مقام معظم رهبري رونمايي شد

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضر‌ت آيت‌ا...‌العظمي خامنه‌‌اي، همزمان با عيد نيمه‌ شعبان، از نسخه‌ جديد و پيشرفته‌ بخش جستجوي پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبري (Khamenei.ir) رونمايي شد.

در اين نسخه، علاوه بر طراحي فني و پياده‌سازي موتور جستجوي ويژه و قدرتمند، امكان جستجوي همزمان در بيانات رهبري و صحيفه امام خميني(ره) نيز براي كاربران فراهم شده است.

همچنين با استفاده از جستجوي پيشرفته، كاربران مي‌توانند با اعمال تنظمياتي نظير محدود كردن نوع محتوا و بازه‌ زماني، جستجويي دقيق‌تر و سريع‌تر را انجام دهند.

تكذيب مصاحبه آيت ا... مصباح يزدي با خبرگزاري مهر

اظهارات منتسب به آيت‌ا... مصباح يزدي در خصوص مواضع ايشان درباره جريان انحرافي تكذيب شد.

حجت الاسلام جلالي، مسؤول دفتر آيت‌ا... مصباح يزدي و حجت الاسلام روانبخش عضو هيأت علمي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در گفتگو با سايت بي باك، ادعاي خبرگزاري مهر را تكذيب كردند.

حجت الاسلام جلالي گفت: انتساب چنين اظهاراتي به آيت ا... مصباح يزدي كذب محض است و ايشان با هيچ خبرگزاري در اين زمينه مصاحبه نكرده است؛ از همين رو اعتراض خود را به مسؤولين خبرگزاري مهر اعلام كرديم و آن‌ها نيز به حذف اين خبر اقدام نمودند.

همچنين حجت الاسلام روانبخش در اين‌باره گفت: اصولا آيت ا... مصباح يزدي اهل مصاحبه نيستند مگر در مواقع ضرورت، بدين جهت ما نيز بعد از انتشار چنين خبري تعجب كرديم.

خبرگزاري مهر‌ چندي پيش نيز گزارشي با عنوان مطالب مطرح شده در ديدار دكتر لاريجاني و آيت‌ا... مصباح منتشر كرد كه توسط روابط عمومي مؤسسه امام خميني(ره) تكذيب شد.

داوود احمدي‌نژاد:
مدعيان مكتب ايراني، ايادي شيطانند

به گزارش خبرگزاري فارس داوود احمدي‌نژاد طي سخناني در مسجد رضوان‌ا... در خيابان 17 شهريور جنوبي، با اشاره به بروز جريان انحرافي در مقاطع مختلف اظهار داشت: آن‌هايي كه مكتب ايراني را به جاي مكتب اسلام براي خود انتخاب كرده‌اند و مي‌خواهند ما را از مسير حق جدا كنند، ايادي شيطان هستند.

احمدي‌نژاد خطاب به مردم اظهار داشت: امروز شما نه در منطقه بلكه در فرامنطقه درخشيده و اثر‌گذار شده‌ايد و ديگران از شما متاثر شده‌اند.

وي افزود: در نظام ولايي، بي‌عدالتي و ظلم و ستم جاي ندارد و پيروزي مردم ايران در مسير ولايت و اسلام، الگويي براي كشورهاي ديگر شده كه هم‌اكنون آن‌ها ‌عليه سردمداران ديكتاتورشان ايستادگي كنند و آرمان‌هاي مردم ايران را فرياد ‌‌زنند.

دبير ستاد پدافند غيرعامل كشور تاكيد كرد: در هر مقطعي از زمان، براي فريب يك شگرد جديد وجود دارد و امروزه جريان انحرافي مي‌خواهد ما را از مسير ولايت و اسلام جدا كند و بايد در اين خصوص مراقب باشيم.

وي گفت: سربلندي در گرو تبعيت از ولايت و رهبري است كه ما را در مقابل تمام جريان‌ها حفظ مي‌كند.

دبير ستاد پدافند غيرعامل كشور اظهار داشت: طي 32 سال گذشته از انقلاب اسلامي صدها توطئه عليه انقلاب شده است. از جنگ تحميلي گرفته تا شلوغي شهرها، تهاجمات فرهنگي، سياسي، امنيتي و... و تنها كسي كه توانسته‌ اين توطئه‌ها را خنثي كند و ما را نجات دهد، ولايت و رهبري است.

وي تاكيد كرد: اگر دنبال رستگاري در دنيا و آخرت هستيم، نبايد يك لحظه از ولايت غافل شويم.

انديشمند عربستاني:
حضرت آيت ا... خامنه اي رهبر امت اسلامي و از زمينه سازان ظهور است

‌هدي الصالح‌،‌ انديشمند‌ عربستاني، با اشاره به نقش علما در عصر غيبت تاكيد كرد: علما به ويژه ولي فقيه حاملان و وارثان انبيا هستند.

به گزارش «رسا»، وي با بيان اين‌كه مبارزه با مفاسد محيطي، زمينه ساز ظهور امام عصر(عج) است، بيان داشت: حضرت آيت‌ا... خامنه‌اي، رهبري امت اسلامي را به عهده گرفته اند، ايشان بر تمامي امور نظارت دارند و به تمامي ايده‌هاي خوب توجه مي‌کنند.

هدي الصالح به نقش ولايت فقيه در زمينه سازي ظهور اشاره كرد و با برجسته خواندن اين نقش گفت: در عصر غيبت ولي فقيه نائب امام زمان است و فقها نيز نائبان عام امام زمان(عج) به شمار مي‌روند.

عضو هيأت رئيسه مجلس:
‌حضور كسي كه با فتنه مرزبندي نكرده، در جبهه اصولگرايي معنا ندارد‌

عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به شاخصه‌هاي اصولگرايي گفت: اصولگرايي شاخصه‌هاي بسيار مهمي دارد كه رهبر معظم انقلاب، آن‌را تبيين كرده‌اند اما در شرايط كنوني مرزبندي با جريان فتنه و موضع‌گيري عليه آن و اعلام برائت از جريان انحرافي، مهم‌ترين شاخصه جريان اصولگرايي است.

دکتر محمد دهقان با بيان اين‌كه در فتنه 88، فتنه‌گران عليه انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي امام راحل قيام كردند، تصريح كرد: كساني كه در برابر فتنه به‌طور صريح موضع‌گيري نكردند و با سكوت معنادار خود اقدام فتنه‌گران را تأييد كردند، از شاخصه‌هاي لازم براي حضور در جبهه اصولگرايان برخوردار نيستند.

عضو هيأت رئيسه مجلس با بيان اين‌كه اصولگرايان برخي دوستان انقلاب را كه در دوراني تحليل‌هاي غلطي داشتند،‌ از جبهه اصولگرايي خارج نمي‌كنند، افزود: ممكن است برخي دوستداران انقلاب مرتكب اشتباهاتي شده و بعد از آن به اشتباه خود پي برده باشند، اين‌گونه افراد در جبهه اصولگرايي حضور دارند و نبايد اين افراد را خارج از جبهه اصولگرايي تعريف كرد.

تايمز:
جنبش سبز به مرگ افتاده است

روزنامه تايمز بخش‌هايي از يك سند منتشر نشده مربوط به 12گروه اپوزيسيون و عضو به اصطلاح جنبش سبز را منتشر كرد. تايمز، مي‌گويد طبق اين سند، يأس و نااميدي بر اپوزيسيون حاكم شده و آن‌ها دچار آشفتگي و بي اقبالي كامل هستند.

تايمز مي‌نويسد: اين فعالان سياسي اپوزيسيون كه پس از انتخابات به شدت ضعيف شده اند، از موفقيت‌هاي انقلاب اعراب شرمسار هستند. كشمكش‌هاي اپوزيسيون به ويژه در خارج كشور هم آن‌ها را نااميدتر كرده است.

اين روزنامه انگليسي با مسامحه مي‌نويسد: فعالان اپوزيسيون خواستار جلوگيري از مرگ جنبش سبز هستند؛ اما اين جنبش در حال مرگ است.

مدعي اصلاح طلبي، آپارتمان گرفت تا کشف حجاب کند

يك كارچاق كن سرويس‌هاي جاسوسي در واكنش به افشاي ماجراي دريافت پول از رژيم سعودي، اعلام كرد كه متهم كنندگان وي خود از دولت آمريكا پول مي‌گيرند و حتي در اين راه حاضر شده‌اند كشف حجاب كنند!

نوري زاده فاش كرد كه داودي مهاجر در آمريكا حاضر شده در ازاي تامين خانه و زندگي، كشف حجاب كند. اين ضدانقلاب فراري به داودي مهاجر گفت: «شما كي هستيد كه از من منابع مالي مي‌خواهيد؟ شما وقتي آمديد آمريكا با روسري! منابع مالي تان كي بود؟ كي به شما آپارتمان داد كه روسري تان را برداشتيد؟

يادآور مي‌شود داودي مهاجر از همكاران نشريات و احزاب مدعي اصلاح طلبي است که پس از مدتي حضور در آمريكا در يك شوي تلويزيوني اقدام به برداشتن روسري كرد!

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام:
گروه انحرافي، مهدويت را ابزار حفظ قدرت مي داند

سيد مرتضي نبوي ‌در جمع اعضاي جامعه اسلامي مهندسين چهارمحال و بختياري، با اشاره به شكل‌گيري گروه انحرافي و اقدامات آن در فضاي سياسي كشور‌ تصريح كرد: اين گروه، مهدويت را ابزاري براي حفظ و تداوم قدرت و جذب مردم قرار داده است.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اين‌كه اعتقادات، صحيح ديني و استقامت در راه اين اعتقادات، ضامن حفظ نظام جمهوري اسلامي است، افزود: اتكا به اصل ولايت فقيه، يكي از اين اعتقادات است كه رمز موفقيت پيروزي كشور در عرصه‌هاي مختلف بوده و مزيت انقلاب ما بر ساير انقلاب‌هاي جهان به شمار مي‌رود.

نبوي به انتخابات مجلس شوراي اسلامي اشاره و خاطرنشان كرد: بايد هوشيار باشيم تا تنها كساني به اين مجلس راه پيدا كنند كه داراي مسير و اهداف صحيحي باشند.

سازمان منافقين:
آمريكا هم مجبور شد به ايران باج بدهد

اصرار دولت عراق براي تخليه پادگان نظامي اشرف و ناتواني اشغالگران در زمينه حمايت از گروهك منافقين، موجب پرخاشگري سايت اين سازمان تروريستي شد.

پايگاه اينترنتي منافقين در واكنش به استيصال آمريكا نوشت: آمريكا مي‌خواهد اشرف را به دولت عراق تحويل دهد و اشرفيان را در مكاني ديگر كه تاكنون هيچ «گراي» مشخصي ندارد اسكان دهد. موضوع حفاظت از اين مكان مجهول، به امان خدا واگذاشته شده است. يعني به زبان ساده، ساكنان اشرف به تصميم آمريكا به قربانگاه فرستاده مي‌شوند. «گراي» اين مكان احتمالا قبلا به لشگرقدس سپاه پاسداران ولايت و... داده شده است يا خود آن‌را محاسبه كرده‌اند.

ارگان منافقين ادامه مي‌دهد: وقتي زور طرف مقابل زياد است و منفعت آنچناني در كار نيست، فرار را بر قرار ترجيح مي‌دهند. به‌طور مثال استدلالي كه‌ براي توجيه بي عملي و شانه خالي كردن از زير تعهدات ادعايي خود مي‌آورند، اين‌است كه بايد كار تغيير رژيم در كشورهاي ديكتاتوري به عهده مردم آن كشورها گذاشته شود.

رسانه منافقين بدون اشاره به نقش جنايتكارانه خود در سركوب شيعيان و كردهاي عراق كه به‌عنوان خوش خدمتي براي صدام صورت گرفت، افزود: آمريكا در حال باج دادن يكطرفه به رژيم ايران و متحد آن در عراق است.

از شما چه پنهان، همه دربست مزدور آمريكا هستيم!

يكي از عناصر فرصت طلب فراري كه تا سال‌ها با نومحافظه كاران در آمريكا همكاري مي‌كرد، تصريح كرد اصلاح طلبان فراري حقوق بگير واشنگتن هستند.

اميرعباس فخرآور ضمن مصاحبه با تلويزيون ضد انقلابي پارس، به موضوع پرداخت پول از سوي آمريكايي‌ها به اصلاح طلبان اشاره كرد و گفت: «آمريكايي‌ها هميشه تكه‌هايي از گوشت جلوي اصلاح طلبان و غيرآن‌ها مي‌اندازند و در مقابل چيزهايي مي‌خواهند.»

وي افزود: «از خود سازگارا بگيريد تا علي افشاري، تمام اين طيف(اصلاح طلبان) تا خود دوستان دانشجو و شبه دانشجوي سابق ما، الان همه كارمند صداي آمريكا و حقوق بگير رسمي دولت آمريكا هستند. همه دارند پول‌هاي دولتي دريافت مي‌كنند».